Mesajlaşma Bölümümüz Aktif Olmuştur, Aşağıda Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz

19 comments to “Mesajlar”

You can leave a reply or Trackback this post.
 1. Vefat haberi,
  Konaklar mahallesinden, Derneğimizin kurucu üyelerinden, eski Köşk Pastanesi sahiplerinden Hüseyin Altaş vefat etmiştir. Merhum Hüseyin Altaş’a Allah’tan rahmet, yakınlarına tüm sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz. 6/9/2017 çarşamba günü Kocatepe camiinde kılınacak öğle namazını müteakip Karşıyaka mezarlığında defnedilecektir.
  ÇH-Konor Yönetimi

 2. VEfAT HABERİ,
  DURSUN ALİ GÜLAY VEFAT ETMİŞTİR.
  Derneğimizin kıymetli üyeleri Şerif Gülay, Prof.Dr.Hüseyin Gülay ve Necip Gülay , Merhum Halil Gülay, Nezaket Demirci ve Zeynep Yücel’in babaları, Üyelerimiz
  Serap Gülay, Umay Yücel Salmanlı ve Ural Yücel’in sevgili büyükbabaları Ortan köyünden Gulapoğlu ailesinden Dursun Ali Gülay 9/7/2017 tarihinde İzmir’de tedavi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Merhum Dursun Ali Gülay’a Allah’tan Rahmet, Gülay ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.
  Merhum, 11 Temmuz 2017 salı günü Çamlıhemşin- Ortan Köyünde öğle namazını müteakiben aile kabristanına defnedilecektir. Allah Rahmet eylesin..
  Taziye için Oğlu Şerif Gülay 0537 465 49 77
  ÇH-Konor Yönetimi

 3. HAVA REYHAN VEFAT ETMİŞTİR
  Derneğimizin üyeleri, Hanife Sönmez’in Annesi ve Haluk Sönmez’in Kayınvalidesi, Çamlıhemşin, Yukarı Çamlı6ca (Vice) mahallesinden, Merhum Kazım Reyhan’ın eşi Hava REYHAN 7.6.2017 tarihinde hakkın rahmetine kavuşmuştur.
  Merhumenin cenazesi 8.6.2017 Perşembe günü Kocatepe camisinde, öğle namazı akabinde kılınan cenaze namazı sonrasında Cebeci Asri Mezarlığında toprağa verilmiştir.
  Merhumeye Allah’tan rahmet, Kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.
  Taziye için oğlu Şeref Reyhan 533 264 68 84
  ÇH-Konor Yönetim Kurulu

 4. VEFAT HABERİ
  Konaklar Mahallesinden, Tarakçıoğlu’larından NIHAL APAYDIN vefat etmistir. Merhumenin cenazesi 07.05.2017 pazar gunu Ankara Karsiyaka Camiinden ogle namazini muteakip karsiyaka mezarliginda defnedilecektir. Merhumeye Allahtan Rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz. ÇH-KONOR YÖNETİMİ

 5. VEFAT HABERİ,
  KONAKLAR MAHALLESİNDEN, MELİKLERDEN ÜYEMİZ TUNCAY KUTLU’NUN KAYINVALİDESİ, ÜYEMİZ DENİZ NİKOL KUTLU IŞIK VE NİNA KUTLU’NUN ANNEANNESİ İNGE REİMER 86 YAŞINDA VEFAT ETMİŞ OLUP 9 MAYIS 2017’DE HAMBURG’TA CENZE TÖRENİ DÜZENLENECEKTİR. MERHUMEYE ALLAH’TAN RAHMET, GERİDE KALAN AİLESİ VE TÜM SEVENLERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

  CH-KONOR YONETİMİ

 6. VEFAT HABERİ,
  KONAKLAR MAHALLESİNDEN, HACALOGLU’LARINDAN, CUMHUR HACALOĞLUNU KAYBETTİK. BUGÜN(31.03.2017 CUMA) ESKİŞEHİR’DE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP HASANPOLATKAN BULVARI MAHMUT SAMİ RAMAZANOĞLU CAMİİN DEN EBEDİ YOLCULUĞUNA UĞURLANACAKTIR. MERHUM CUMHUR HACALOĞLU’NA ALLAH’TAN RAHMET, YAKINLARINA VE TÜM SEVENLERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.
  CH-KONOR YONETİMİ

 7. Yine acı bir haber…
  Fatma GÜLAY VEFAT ETMİŞTİR…
  Çamlıhemşin Konaklar Mahallesinden, Sayın İdris YAMANTÜRK’ün kızkardeşi, Zehra Yamantürk, Hüseyin Gülay, Merhume Hanife Yamantürk ve Canan Gülay’ın anneleri, merhum Bahadır GÜLAY’ın eşi Fatma GÜLAY’ı kaybetmiş bulunmaktayız.
  Merhumenin cenazesi 12.1.2017 Perşembe günü Ankara Karşıyaka camisinde öğle namazı akabinde kılınacak olan cenaze namazı sonrasında aynı yerde toprağa verilecektir.
  Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.
  Taziye için Oğlu;
  Hüseyin GÜLAY 532 372 15 04
  ÇH- KONOR YÖNETİMİ

 8. Ortan köyünden Ortan Köyü Muhtarı Ekrem Demirci’nin babası, Demircioğullarından Fikret Demirci 7 Ocak 2017 tarihinde vefat etmiştir. Yarın Çamlıhemşin Merkez Camii’nde 08 ocak 2017 (pazar günü) öğle namazını müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir. Merhum Fikret Demirci’ye Allah’tan Rahmet, oğlu Ekrem ve diğer tüm akraba, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.
  ÇH-Konor Yönetim

 9. Web Sitemiz sunucu probleminden dolayı yayında olmadığından, Merhum Kemal Coşkun’nun vefat duyurusunu bu sayfadan yayımlayamadık.
  Bu vesile ile Merhum Kemal Coşkun’a Allah’tan rahmet, Coşkun ailesine ve tüm sevenlerine tekraren başsağlığı dileriz.
  ÇH-Konor Yönetim

  Konaklar Mahallesi Şamiyançlardan, 1941 doğumlu Kemal Coşkun 01.01.2016 da vefat etmiştir. Ankara Hacı Bayram Camii’nde 02.01.2016 da (Bugün) , ikindi namazını müteakiben, kılınacak cenaze namazından sonra Çamlıhemşin’e götürülecek ve aile kabristanında defnedilecektir.
  Merhuma Allah’tan rahmet, eşi Kamer ve çocukları Hüseyin, Nazmi, Niyazi ve Dilek’e başsağlığı ve sabırlar dileriz.
  Taziye için : Hüseyin Coşkun : 0 542 325 33 55
  ÇH-Konor Yönetim

 10. İyi Günler Sayın dernek yöneticileri;\r\nÖnemsiz bir konu olabilir ama benim için önemli Atatürk İlkokulu mezunlar listesinde babam YAŞAR ALTAŞ’ın adı gözükmüyor.\r\nBu durumu işlemenizi rica ediyorum.\r\n\r\nSelamlar

  • Sayın Remzi Altaş
   Yayınladığımız Mezunlar Listesi resmi makamlar tarafından sunulan bilgiler ile sınırlıdır. Bundan 10 sene önce, şimdiki Okul Müdürlüğüne yapılan müracaatlar, alınan izinler ve okul sınırları dahilinde araştırma yapmamıza imkân verilmesi ile oluşan formaliteler neticesinde söz konusu liste oluşmuş ve o tarihten itibaren de dernek sitesinde yayınlanmıştır. Bu basit görünen çalışma için gönüllülerimiz 1 ay boyunca okula gidip gelmiştir. Konuya önem verildiği için bu ciddi çalışma yapılmıştır. Yaprakları solmuş, yıpranmış büyük kalamoza defterlerine benzeyen eski defterlerden hiçbir teknoloji kullanmadan alınan söz konusu listelerde Altaş soyadlı başka bir çok hemşehrimizin ismi kayıtlı iken Yaşar Bey’in isminin kayıtlı olmaması üzücüdür. 10 senedir ilk defa bir eksik bilgi bildirimi olmuştur. Tarafınızca bildirilen bu durum, bir ihtimal, diploma kağıdı alınmadan ayrılınmış bulunduğundan olabilir. Ancak elbette ki, her zaman her aşamada istenmese de hatalar olabilir. Bu nedenle, eğer, son sınıfı da okuyarak okuldan diploma alındığına dair elinizde kesin bilgileriniz varsa, okula müracaat edip, tetkik edilerek tarafınıza geri bildirimde bulunulmasını talep edebilirsiniz. Bu takdirde, sitede babanızın isminin yer almasından kıvanç duyacağımızı bilmenizi isteriz.

 11. Konaklar Mahallesinden Çakırlardan Hacer Çakır vefat etmiştir. Merhumeye Allahtan rahmet, yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz. (Defin bilgileri elimize ulaşınca detay bilgiler verilecektir.)\r\n\r\nÇ.H Kon-Or Yönetimi.

 12. FAHRİ BİRYOL VEFAT ETMİŞTİR\r\n\r\n Çamlıhemşin Konaklar Mahallesinden Kercillerden Hanife Biryol ve Merhum İbrahim Biryol’un oğlu, Merhum Halil Biryol’un torunu, Muzaffer Biryol’un yeğeni FAHRİ BİRYOL’u 14/02/2016 tarihinde kaybetmiş bulunmaktayız.\r\n\r\nMerhumun cenazesi 15.2.2016 Pazartesi günü Trabzon Meydandaki İskenderpaşa Camisinde öğle namazı akabinde kılınacak olan Cenaze namazı sonrasında Trabzondaki aile kabristanında toprağa verilecektir.\r\n\r\n Merhuma Allah’tan rahmet. Kederli ailesi, ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.\r\n\r\nÇH- Konor Yönetimi

 13. MEHMET GÜVEN VEFAT ETMİŞTİR.\r\n\r\nDeğerli büyüklerimiz Tecina’lı merhum Hüseyin ve Makrevis’li eşi Pervin (Tarakçıoğlu) Bayraktar ailesinin kızları Rana-Sinan Güven çiftinden torunları olan Mehmet GÜVEN, 4 Şubat 2016 tarihinde vefat etmiştir. \r\n\r\nTHY de pilot olarak görev yapan genç kardeşimizin elim bir trafik kazası sonucu tedavi görmekte olduğu hastanede 75 gün direndikten sonra hayata veda etmesini derin bir teessürle karşılıyoruz.\r\n\r\n Cenaze 7 Şubat 2016 da Ankara Kocatepe Camiinde öğle namazını müteakiben kaldırılacaktır. \r\n\r\nTarakçıoğlu ve Bayraktar ailesine sonsuz sabır ve dayanma gücü, merhuma Allah’tan gani rahmet ve cennet mekan diliyoruz.\r\n\r\n\r\nÇH Kon-or Yönetimi\r\n

 14. Üzüntü üstüne üzüntü..!!!!! ÇINAR KUTLU VEFAT ETMİŞTİR… \r\n Çamlıhemşin Konaklar Mahallesinden (Makrevis) değerli üyemiz Şenol – Melike Kutlu çiftinin oğlu ÇINAR KUTLU vefat etmiştir.\r\n Çınar’arımıza son görevimizi 23 Ocak 2016 Cumartesi günü Kocatepe Camisinde öğle namazı akabinde kılınan cenaze namazı ile yaptık , Karşıyaka Mezarlığında sonsuzluğa uğurladık. Çınar bebeğe Allah’tan rahmet diler, ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.\r\n\r\nÇH Kon-Or Yönetimi

 15. Yine vefat haberi, yine üzüntümüz büyük…\r\nÇok değerli büyüğümüz Çamlıhemşin Konaklar Mahallesinden Meliklerden Hüseyin Kutlu 29/11/2015 günü vefat etmiştir. Tüm yakınlarına ve tüm hemşehrilerimize başsağlığı ve sabırlar dileriz. Merhum’un naaşı 30/11/2015 pazartesi günü(Yarın) Kocatepe Camii’nde kılınacak öğle namazını müteakip, Ankara’da Karşıyaka Mezarlığına defnedilecektir. Nur içinde yatsın.\r\n Ç.H Kon-Or Yönetimi.\r\nMessage *

 16. Üzüntümüz büyük…\r\n Çok değerli üyemiz Konaklar Mahallesinden Aytürk Altaş 25/11/2015 günü vefat etmiştir. Tüm yakınlarına ve tüm hemşehrilerimize başsağlığı ve sabırlar dileriz. Merhum’un naaşı 26/11/2015 perşembe günü(Yarın) Kocatepe Camii’nde kılınacak öğle namazını müteakip, Ankara’da Karşıyaka Mezarlığına defnedilecektir. Nur içinde yatsın…\r\n Kon-Or Yönetimi.

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.